Navigace:  IKEM Online Fit > Pracovní postupy >

Zobrazení dnešních ukazatelů

Předchozí stránkaDomůDalší stránka

Aplikace IKEM Online Fit zobrazuje údaje z aplikace Apple Health (Zdraví), jako jsou Aktivní minuty, Průměrný tep, Spálené kalorie, Fibrilace síní (automatická detekce fibrilace síní).

Tyto údaje se do aplikace Apple Health (Zdraví) dostávají především z propojených chytrých hodinek.

Pod ukazateli se zobrazují také stanovené cíle. Pokud lékař cíl změní, změní se tento údaj i zde, zároveň obdržíte o změně cíle příslušnou notifikaci.

Po kliknutí na vybraný ukazatel lze zobrazit vývoj hodnot v čase spolu s grafickým vyjádřením.


1.Pokud se právě nenacházíte na přehledové obrazovce, přepněte se na ni.

2.Ukazatele se nacházejí v sekci Dnešní ukazatele.

Přehledová obrazovka, sekce Dnešní ukazatele

Přehledová obrazovka, sekce Dnešní ukazatele

Fibrilace síní – Pokud hodinky detekují u pacienta fibrilaci, tak ji aplikace IKEM Online Fit zaznamená. V detailu fibrilace se v takovém případě zobrazuje, kdy fibrilace nastala (datum a čas). Pokud je zaznamenáno více fibrilací, zobrazuje se v detailu tabulka všech historických záznamů.

poznamka_24Poznámka: Jestliže aplikace detekuje fibrilaci, není nutné okamžitě běžet do IKEMu. Stačí pokud tyto informace proberete se svým kardiologem na pravidelné návštěvě, případně zavolejte koordinátorce a poraďte se s ní, jak dále postupovat.

3.Pro zobrazení detailního pohledu včetně vyjádření vývoje v čase klikněte na požadovaný ukazatel.

Otevře se obrazovka s detailními informacemi k vybranému ukazateli.

Pro zobrazení informací lze použít různých módů a zpravidla je po klepnutí na vybranou hodnotu možné zobrazit ještě detailnější data.

Zobrazují se např. statistiky kroků v různých časových přehledech, včetně aktivních minut, kdy jste dle tepové frekvence pravděpodobně dosáhli střední aerobní zátěže, průměrný tep v klidu a pohybu, přepočet spálených kalorií.

Ukázka obrazovky s detailnějším pohledem na údaje

Ukázka obrazovky s detailnějším pohledem na údaje

Pokud nejsou načtena žádná data z aplikace Apple Health (Zdraví), resp. z připojených chytrých hodinek, nachází se na obrazovce detailu upozornění. Pro načtení dat stiskněte tlačítko Synchronizovat. Pokud načtení dat neproběhne, kontaktujte podporu.

Ukázka upozornění v případě absence dat načítaných z chytrých hodinek

Ukázka upozornění v případě absence dat načítaných z chytrých hodinek