Navigace:  IKEM Online Fit >

O aplikaci IKEM Online Fit

Předchozí stránkaDomůDalší stránka

IKEM Online Fit je mobilní aplikace běžící na mobilních telefonech s operačním systémem iOS, která je určena pro pacienty zařazené do Klinické studie HOBIT-FS.

Aplikace propojuje lékaře s pacientem, usnadňuje jejich komunikaci a pomáhá pacientům dodržet léčebný režim.

Umožňuje sledování zdravotních metrik na denní bázi z aplikace Apple Health (Zdraví). Zobrazuje informace z nemocničního informačního systému IKEM, jako jsou plánované návštěvy u lékaře či laboratorní výsledky. Slouží k zadávání měření hmotnosti, krevního tlaku a měření obvodu pasu. Zobrazuje stanovené cíle.

Základní ukazatele jsou přímo sdíleny s IKEM, díky aplikaci jsou tak lékaři schopni sledovat Váš pokrok a snadno upravovat plán, abyste společně úspěšně dosáhli cíle.

Z aplikace je také možné rychle kontaktovat koordinátory studie.

Instalace aplikace je k dispozici na App Store.

upozorneni_24Upozornění: Telefonní zařízení je nutné mít zapnuté. Doporučujeme Vám sledovat Vaše statistiky. Mobilní telefon dobíjejte, když to bude nutné nebo každý den přes noc.

Chytré hodinky je nutné dobíjet každý večer. Přes den, prosíme, noste hodinky na ruce.

poznamka_24Poznámka: Studijní mobilní telefon můžete nechávat doma, neboť zásadní údaje shromažďují hodinky. Jakmile přijdete domů, údaje z hodinek se spárují s mobilem a zasílají se do IKEM. Pro lepší přehled stran Vašich statistických údajů Vám slouží mobilní aplikace IKEM Online Fit.

IKEM_Online_fit_transparent

 

Základní schéma komunikace

Základní schéma komunikace