Navigace:  IKEM Online Fit > Pracovní postupy >

Notifikace

Předchozí stránkaDomůDalší stránka

V případě důležitých informací, jako je např. plánovaná návštěva lékaře v IKEMu či při nových laboratorních výsledcích zobrazuje aplikace IKEM Online Fit také notifikace formou zpráv v Oznamovacím centru telefonu.

Příklad notifikace v Oznamovacím centru telefonu

Příklad notifikace v Oznamovacím centru telefonu

Formou notifikací zobrazuje aplikace také připomínky nutnosti se zvážit, změřit krevní tlak či obvod pasu a tyto hodnoty do aplikace zaznamenat.

Ukázka připomínky

Ukázka připomínky

Pokud lékař upraví některý ze stanovených cílů, zohlední se tato skutečnost v aplikaci a zároveň přijde příslušná notifikace.

Příklady notifikací při změně cílů

Příklady notifikací při změně cílů

Váha

Každou neděli v 9:00 se posílá notifikace, že je nutné se zvážit a naměřenou hmotnost zaznamenat do aplikace. Pokud hmotnost nezaznamenáte, tak je její zadání připomínáno ještě následující dva dny v 9:00.

Tlak

Každou neděli v 9:00 se posílá notifikace, že je nutné si změřit tlak a naměřené hodnoty zadat do aplikace. Pokud doma nemáte tlakoměr, můžete tuto notifikaci ignorovat.

Obvod pasu

Každou neděli v 9:00 se posílá notifikace, že je nutné provést měření pasu a toto měření zaznamenat do aplikace. Pokud měření nezaznamenáte, tak jeho zaznamenání připomínáno ještě následující dva dny v 9:00.

Blížící se a nová návštěva

Upozornění na novou návštěvu.

Nové laboratorní výsledky

Upozornění v případě, kdy máte k dispozici nové laboratorní výsledky k zobrazení.

Cíl

Upozornění na změnu stanoveného cíle.